Opublikowany w: 6 marca, 2020 Opublikowany przez: admin Komentarzy: 0

Czym jest borelioza? - Airbrushlab.plBorelioza to choroba zakaźna, która kojarzy się nam z kleszczami. Nie dziwi ten fakt, gdyż to właśnie od nich człowiek może się nią zarazić. Jest znana z tego, że bardzo trudno ją rozpoznać, ponieważ ma nietypowe symptomy, które można powiązać z innymi dolegliwościami. Czym dokładnie jest borelioza? Jak przebiega jej wykrywanie i leczenie?

Borelioza – informacje o chorobie

Borelioza to schorzenie przenoszone przez kleszcze. Stoją za nią krętki z rodzaju Borrelia. Zapadalność na nią jest najwyższa podczas okresu gdy te kleszcze mają szczyt swojej aktywności, czyli od maja do lipca. Często ciężko jest dojść do tego, czy daną osobę dopadła borelioza. Tak bywa, ponieważ jej symptomy da się przypisać odmiennym problemom ze zdrowiem. Zdarza się i tak, że jest diagnozowana u kogoś dopiero po wielu latach.

Jak wygląda wykrywanie boreliozy?

Wykrywanie boreliozy nie jest banalne. Bardzo często przysparza to problemów. Generalnie, jest zalecanym, aby po każdym ugryzieniu kleszcza udać się do przebadania przez lekarza. Jest to najlepsza metoda wykrywania boreliozy. Oczywiście nie każde ukąszenie będzie równe problemom. Znakiem szczególnym na początku choroby jest występowanie rumienia wędrującego w okolicy ukąszenia. Później, wraz z postępem boreliozy mogą wystąpić między innymi: nudności, wymioty, sztywność karku, psychozy, padaczki, zaburzenia słuchu.

Sposoby, czyli leczenie boreliozy

Leczenie boreliozy to poważna sprawa. Dlatego prócz pojawienia się u doktora warto również wesprzeć nasze ciało i proces powrotu do zdrowia poprzez sięgniecie po naturalne metody. Idealne będzie tutaj wykorzystanie biorezonansu, czyli skorzystanie z leczenia generatorem plazmowym. Skuteczny może być tutaj skaner F-Scan 4. Jeśli chcemy wzmocnić nasze ciało, to rewelacyjnym rozwiązaniem będzie sięgnięcie po apiterapię. Leczenie boreliozy przebiegnie zdecydowanie szybciej, jeśli zadbamy o odpowiednią, zdrową dietę. Więcej szczegółowych informacji w dziedzinie sposobności wykrywania i leczenia boreliozy można znaleźć tu: https://apiterapie.pl. Chorując na nią, idealnie jest dołożyć wszelkich starań, aby jak najszybciej wrócić do pełni zdrowia.