Opublikowany w: 14 marca, 2020 Opublikowany przez: admin Komentarzy: 0

Endermologia – czy warto? - Airbrushlab.plEndermologia jest modelującym ciało zabiegiem pod wysokim ciśnieniem, który pomaga pokonać cellulit i nadmierne kilogramy w wybranych fragmentach ciała. Ujędrnia ciało, odejmuje lat i dodaje jędrności, a doskonałe rezultaty można dostrzec już po trzech zabiegach. Jest to aktualnie najlepsza metoda na polepszenie wyglądu skóry i modelowanie sylwetki w salonie kosmetycznym.

Masaż wykonywany jest pod wysokim ciśnieniem przy użyciu specjalistycznej głowicy, która zbudowana jest z dwóch rolek i komory ssącej pośrodku, na skutek czego wskazana część ciała masowana jest zarówno od zewnętrznej jak i od wewnętrznej strony. Pacjentki zakładają specjalny strój, aby zabieg był całkowicie pozbawiony ryzyka i bezbolesny. Endermologia jest w stanie modelować sylwetkę, albo kontury twarzy. masaż trwa od 10 do 40 minut dostosowany do potrzeb pacjentki i wybranej części ciała.

Urządzenie Alliance to najnowsza wersja. Działa znacznie wydajniej, aniżeli poprzedni model. Nowa głowica do masażów Alliance jest jedną napędzaną rolką i klapką, która jednocześnie stymuluje utratę tkanki tłuszczowej. Urządzenie Alliance wpływa na zmniejszenie tłuszczu, zmniejszenie cellulitu i wygładzenie skóry. Pacjentka nie czuje bólu i ucisku, a raczej odprężający masaż, który uruchamia intensywną i natychmiastową stymulację tkanek, tak aby po zabiegu ciało było wyszczuplone, bez cellulitu, a cera wyglądała na wypoczętą i odmłodzoną.

Endermologia lpg alliance w bezpieczny sposób pobudza odnowę i produkcję odmładzających elementów składowych skóry, takich jak kolagen, odpowiedzialny za jędrność skóry, elastynę dla jej sprężystości i kwas hialuronowy, służący do dla naturalnego wypełnienia i nawilżenia skóry i stosowany w medycynie estetycznej już od wielu lat. Masaż eliminuje także toksyny z naszego ciała, zmniejszając obrzęki, bóle mięśni i stawów. Zatrzymywanie wody i toksyn jest także przyczyną cellulitu, zatem Endermologia lpg alliance przynosi efektt również w walce z tym defektem skóry. Endermologia lpg alliance to obecnie najczęściej stosowany masaż dla pięknego ciała – https://www.mindful.org.pl/endermologia-lpg-alliance-katowice.