Opublikowany w: 15 marca, 2020 Opublikowany przez: admin Komentarzy: 0

Usługi księgowe - Airbrushlab.plNasze biuro rachunkowe stworzyło specjalną propozycję dla pracowników ochrony zdrowia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu we współpracy z branżą medyczną jesteśmy w stanie zoptymalizować wydatki na księgowość. Koszt tej dedykowanej oferty wynosi już od 119 zł. Usługi księgowe w pakiecie obejmują m.in. bieżącą obsługę księgową, rozliczenia z ZUS oraz roczne deklaracje podatkowe. Dzięki temu nie trzeba być na bieżąco za często ulegającymi zmianom przepisami podatkowymi – zrobimy to za Ciebie.

Dokładne informacje odnośnie specjalnej oferty usług księgowych przygotowanych specjalnie dla lekarzy, pielęgniarek i pozostałego personelu medycznego znajduje się na stronie: https://kuczawska.pl/ksiegowosc-dla-lekarzy-pielegniarek-poloznych.

Księgowość dla lekarzy

Zdajemy sobie sprawę, że nieodłączną cechą zawodu lekarza jest ciągły brak czasu – a w przypadku osób zatrudnionych na kontraktach lub prowadzących własną działalność niezbędne jest pilnowanie, by wszystkie dokumenty i rozliczenia były zgodne z aktualnymi przepisami. Trudno jest to pogodzić z pracą lekarza.

Nasza oferta uwzględnia specyfikę zawodu lekarza. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wszechstronnej kadrze jesteśmy w stanie zaoferować księgowość dla lekarzy na najwyższym poziomie.

Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu podatkowych książek przychodów i rozchodów, kart podatkowych oraz ryczałtu ewidencjonowanego. Zakres usług w dziedzinie księgowości dla lekarzy obejmuje również ewidencje dokumentów księgowych w PKPiR, ewidencję środków trwałych i WNIP, sporządzanie deklaracji na potrzeby podatku dochodowego, obliczanie zaliczek na poczet podatku dochodowego, prowadzenie rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, sporządzanie deklaracji ZUS oraz rocznego zeznania podatkowego.

Księgowość dla pielęgniarek

Poza usługami dla lekarzy prowadzimy także księgowość dla pielęgniarek, położnych, ratowników medycznych i innych zawodów z sektora medycznego z uwzględnieniem ich specyfiki. Mamy świadomość, że każdy zawód medyczny wiąże się ze specyficznymi dla niego kosztami i jesteśmy przygotowani na rozmaite potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Dzięki bogatemu doświadczeniu we współpracy z przedstawicielami różnych zawodów możemy sprostać wyzwaniom księgowości dla pielęgniarek i innych pracowników branży medycznej. Dzięki temu nasze usługi dają stuprocentową gwarancję zadowolenia klientów którzy zdecydowali się na współpracę z nami.